Просто вмиватися водою вранці та ввечері (навіть якщо ви не користуєтеся декоративною косметикою) – недостатньо та неправильно. Вода не змиває мертві клітини, шкірне сало й інші щільні забруднення. У результаті роговий шар стає грубішим, відбувається закупорювання пор, з’являються запальні елементи – усе це не дає змоги проникати в глибокі шари поживним речовинам косметичних засобів (кремів, сироваток). Тобто ефекту від використання нічних або денних кремів не буде.

Очищення є найважливішим підготовчим етапом для подальшого догляду. Важливо очищати шкіру обличчя, шиї і зону декольте. Засіб для очищення проникає у вивідні протоки сальних і потових залоз, розчиняє їхній вміст і залишки макіяжу, а також полегшує їх видалення з поверхні шкіри. Тобто на цьому етапі ми прибираємо пил, бруд, надлишки шкірного сала і готуємо шкіру до зволоження.

Ми пропонуємо Вам 2-х етапну універсальну схему очищення, яка підійде для будь-якого віку і типу шкіри:

1️⃣ Гідрофільна олія - виконує функцію демакіяжу, а також глибокого очищає пори від шкірного себуму, лусочок епітелію, пилу, бруду і сонцезахисних фільтрів.

2️⃣ Пінка для очищення - доочищує шкіру, при цьому не зневоднює і не пошкоджує її. Альтернативою пінці може виступати Убтан.

Ці натуральні засоби для будь-ского типу шкіри ви можете придбати на нашому сайті.

https://yuka.ua/ochishchenie/