1. Як оформити замовлення?
 💟 Ви можете оформити замовлення самостійно на нашому сайті www.yuka.ua або написати нам в Вайбер, Мессенджер, Директ і навіть подзвонити.  В такому випадку ми самостійно оформимо Ваше замовлення, проконсультуємо і допоможемо підібрати потрібні засоби. При першому оформленні замовлення на сайті радимо спочатку пройти реєстрацію для участі у бонусній програмі ("Вхід для клієнтів" - "Реєстрація").
 ⠀
2. Як я дізнаюся, що моє замовлення прийняте?  Як і куди платити?
 💟 Після того, як ми отримаємо Ваше замовлення, Ви отримаєте SMS-повідомлення з реквізитами нашого розрахункового рахунку і сумою до оплати.  Ви можете слідкувати за статусом вашого замовлення в особистому кабінеті.
 ⠀
3. Я оплатив (а).  Потрібно дзвонити або писати про оплату? ⠀
 💟 Як тільки оплата зайде на наш розрахунковий рахунок, Ви отримаєте SMS-повідомлення на вказаний при реєстрації номер телефону. Орієнтовний час надходження грошей на розрахунковий рахунок становить від 2 годин (при оплаті з карти Приват) до 24 годин (при оплаті картами інших банків). 
 ⠀
4. Коли моє замовлення буде відправлене? ⠀
 💟 При зарахуванні оплати до 11:00 робочого дня - замовлення буде відправлено у той же день.  Якщо Вам потрібна термінова відправка, будь ласка, обирайте спосіб оплати "Онлайн-оплата" (за допомогою сервісу LiqPay). В таком разі оплата за замовлення зараховується на наш рахунок миттєво.  Важливо: у зв'язку з фіскалізацією операцій замовлення не може бути відправлене раніше, ніж фактичне зарахування оплати на розрахунковий рахунок. Після відправки замовлення ТК «Нова Пошта» Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером ТТН. 
 ⠀
5. Можна відправити моє замовлення «Укрпоштою» або забрати самовивозом?
 💟 Так, в тестовому режимі почала працювати доставка Укрпоштою за умови повної оплати замовлення. Щодо самовивозу, ця опція недоступна.
 ⠀
6. Скільки буде коштувати доставка мого замовлення? ⠀
 💟 При замовленні на 2000 грн.  і більше (з урахуванням усіх знижок), ми візьмемо оплату доставки Вашого замовлення на себе.  У разі, якщо замовлення менше 2000 грн.,  оплата доставки здійснюється за діючими тарифами ТК «Нова Пошта» та становить для поштоматів - від 75 грн., при отриманні на відділенні - від 75 грн. для міст, від 95 грн. - для сіл і СМТ. Вартість залежить від фактичної і об'ємної ваги, а також вартості замовлення.  Більш детальну інформацію про тарифи можна подивитися на офіційному сайті ТК «Нова Пошта».

7. Чи можу я сплатити за замовлення при отриманні на пошті? ⠀
 💟 Так, за умови оформлення замовлення з доставкою Новою Поштою на відділення на суму від 350 грн.

8. Чи є знижки для постійних клієнтів? ⠀
 💟 Так, за умови попередньої реєстрації на сайті. Якщо сума замовлень досягне 3000 грн. - знижка 3 %, 5000 грн. - 5 %, 10000 грн. - 7 %. Знижка не діє на товари в комплектах та акційні товари.