1. Як оформити замовлення?
 💟 Ви можете оформити замовлення самостійно на нашому сайті www.yuka.ua або написати нам в Вайбер, Мессенджер, Директ і навіть подзвонити.  В такому випадку ми самостійно оформимо Ваше замовлення, проконсультуємо і допоможемо підібрати потрібні засоби.
 ⠀
2. Як я дізнаюся, що моє замовлення прийняте?  Як і куди платити?
 💟 Після того, як ми отримаємо Ваше замовлення і перевіримо наявність всіх позицій, Ви отримаєте SMS-повідомлення з реквізитами нашого розрахункового рахунку і сумою до оплати.  Ви можете слідкувати за статусом вашого замовлення в особистому кабінеті.
 ⠀
3. Я оплатив (а).  Потрібно дзвонити або писати про оплату? ⠀
 💟 Орієнтовний час надходження грошей на розрахунковий рахунок становить від 2 годин (при оплаті з карти Приват) до 24 годин (при оплаті картами інших банків).  Щоб прискорити час обробки вашого замовлення, після оплати просимо скинути скрін платежу в Директ, Вайбер або Мессенджер.
 ⠀
4. Коли моє замовлення буде відправлене? ⠀
 💟 Стандартний час на підготовку, комплектацію і відправлення замовлення становить до 2 робочих днів з моменту отримання повідомлення про оплату замовлення.  Але більша частина замовлень вирушає день в день або на наступний робочий день після оплати.  Якщо Вам потрібна термінова відправка, будь ласка, уточніть про таку можливість перед оформленням замовлення.  Після відправки замовлення ТК «Нова Пошта» Ви отримаєте SMS-повідомлення з номером ТТН.
 ⠀
5. Можна відправити моє замовлення «Укрпоштою» або забрати самовивозом?
 💟 На жаль, ми не співпрацюємо з компанією «Укрпошта» і у нас немає опції самовивозу.
 ⠀
6. Скільки буде коштувати доставка мого замовлення? ⠀
 💟 При замовленні на 1500 грн.  і більше (з урахуванням усіх знижок), ми візьмемо оплату доставки Вашого замовлення на себе.  У разі, якщо замовлення менше 1500 грн.,  оплата доставки здійснюється за діючими тарифами ТК «Нова Пошта» та становить для Києва - від 36 грн., Для Київської області - від 41 грн., Для інших областей України - від 46 грн.  (для посилок 0,5 кг).  Вартість залежить від фактичної і об'ємної ваги, а також вартості замовлення.  Більш детальну інформацію про тарифи можна подивитися на офіційному сайті ТК «Нова Пошта».