Оплата замовлень: 

1. Он-лайн оплата картою Visa чи Mastercard одразу після оформлення замовлення на сайті (сервіс Liqpay) - відправка день в день (ПН-ПТ) при оплаті до 11:00.

2. На карту-рахунок ФОП "Приват-банку" 5169-3351-0678-3280

 • відправка день в день (ПН-ПТ) при оплаті з Приват24 до 11:00,
 • на наступний робочий день при оплаті від інших банків.

Номер картки буде надіслано в СМС-повідомлені після оформлення замовлення. Оплату можна здійснити за допомогою сервісу "Приват24" або в будь-якому відділенні Приватбанку через термінали самообслуговування чи касу.

Будь ласка, в призначенні платежу при оплаті вказуйте номер замовлення або Ваше прізвище. Рахунок на оплату дійсний протягом 48 годин.

Якщо Ваш банк не пропускає оплати на картки фізичних осіб-підприємців, скористаєтеся, будь ласка, повними реквізитами:

Рахунок IBAN: UA253052990000026009025006630 в фiлiя "РОЗРАХ.ЦЕНТР" АТ КБ "ПРИВАТБАНК", ІПН 2930506112,

ФОП Чернявський В’ячеслав Валерійович.

Термін зарахування платежів на розрахунковий рахунок становить від 2-х до 24-х годин. Щоб прискорити відправлення Вашого замовлення, скористайтеся функцією онлайн-оплати на сайті за допомогою платіжної системи LiqPay.

3. При отриманні замовлення на відділенні "Нової Пошти" - відправка день в день (ПН-ПТ) при замовленні до 11:00  — послуга “зворотня доставка” ("наложена оплата"). Вартість послуги за тарифами НП сплачує Покупець (20 грн. + 2% від суми замовлення). Послуга доступна для замовлень вартістю від 350 грн. Недоступна при замовленні у поштомати!

Замовлення вартістю до 350 грн. відправляються лише після повної оплати.

 

Доставка замовлень:

Здійснюється кожен день з понеділка до п'ятниці ТК "Нова Пошта".

 • Для замовлень вартістю від 2000 грн. (включаючи знижки та бонуси) - безкоштовна доставка до відділення або поштомату "Нової Пошти".
 • При вартості замовлення до 2000 грн. (включаючи знижки та бонуси), вартість доставки транспортною компанією "Нова Пошта" у відділення або поштомат сплачує Покупець. 
 • В тестовому режимі запрацювала доставка Укрпоштою - лише для оплачених замовлень.

Важливо:

 • В поштоматі відправлення зберігається протягом 3-х діб, після чого переадресовується до найближчого відділення. Переадресацію доставки сплачує отримувач.
 • При замовленні товару на відділення Нової Пошти: замовлення зберігається на відділенні протягом 5-ти діб, після цього повертається Продавцю.

 

Міжнародна доставка:

🚚Відправка Укрпоштою.

 • Максимальний вага на одне відправлення - до 2 кг.
 • Орієнтовна вартість доставки по Європі (крім Польщі) - 800 грн.
 • Доставка у Польщу - 550 грн.
 • Термін доставки - 2-3 тижня.

Доставка сплачується за фіксованим тарифом 800 грн. по Європі та 550 грн. до Польщі. Остаточна вартість відправлення стане відома після зваження та оцінювання при відправленні, тож вартість може бути остаточно скорегована після відправки.

 

❌ До росії та білорусі - не відправляємо.