💧Пілінг. Чому вам необхідно його робити?

Пілінг – це процедура, спрямована на видалення поверхневого шару клітин епідермісу, що в свою чергу стимулює синтез колагену і еластину, призводить до виникнення молодих клітин, сприяє загальному омолодженню шкіри

❔Чому необхідно робити пілінг?

Омертвілі клітини мають негативний вплив на природний процес регенерації шкіри, що згодом призводить до закупорки пір і старінню шкіри обличчя. Пілінг звільняє і очищає шкіру, тим самим стимулює кисневе живлення, підсилює вироблення колагену і еластину шкіри.

Величезний діапазон косметичних проблем вирішується вибором пілінгів з використанням комплексу рослинних саліцилових (BHA) кислот та фруктових (AHA) кислот, а також їх поєднання.

Метою пілінгу є очищення шкіри, вирівнювання її поверхні. Крім того, при видаленні шару старих клітин, на поверхні з`являються молоді, насичені вологою клітини, і шкіра набуває більш свіжий вигляд.

☝️Показання для проведення пілінгу обличчя

- Розширені пори

- Тьмяний колір обличчя

- Вугровий висип

- Наявність рубців, постакне

- Зморшки

- Фотостаріння

- Нерівна поверхня шкіри

- Гіперпігментація, кератома

Перед проведенням процедури обов`язково читайте протипоказання до застосування

➡️Ефект після пілінгу

✅Покращується колір обличчя

✅Розгладжуються дрібні і глибокі зморшки

✅Регенеруються клітини шкіри

✅Шкіра підтягнута та омолодженна

✅Шкіра стає рівною і бархатистою

🌱Натуральні пілінги для обличчя YUKA

Призначені для глибокого очищення пір, забезпечуючи більш інтенсивний пілінг шкіри обличчя. Вони також призначені для відновлення шкіри, виведення з неї токсинів, поліпшення кольору обличчя.

➡️https://yuka.ua/katalog/search/?q=пілінг⬅️