Наші клієнти часто жаліються на виникнення сухості шкіри, яка до того ж супроводжується лущенням, почервонінням, свербіжем. Ця сухість часто виявляється в холодну пору року. Чому так відбувається?

Причини сухості шкіри

Основна причина сухості шкіри – втрата вологи. Вона може бути вродженою (генетична) або набутою (неправильний догляд). У будь-якому випадку, сухість шкіри дає про себе знати неприємними проявами: - тріскається від найменшого впливу погодних умов або агресивних косметичних засобів (наприклад, мило); - стає шорсткою і грубою; - викликає відчуття стягнутості, свербіж, лущення. Стан сухої шкіри може погіршитися і можуть виникнути ускладнення, такі як знебарвлення шкіри й атопічний дерматит. Тріщини та подряпини роблять шкіру відкритою для вторинного інфікування.

Як діяти?

“Найголовніше правильно підібрати догляд, який максимально відновлюватиме захисний бар‘єр та попереджатиме трансепідермальну втрату вологи. Шукайте в засобах компоненти-магніти, які притягують вологу та емоленти, які замикають вологу всередині.”

Сухий тип

Догляд за шкірою у прохолодний період повинен бути найбільш інтенсивним. До звичного зволоження додають поживні олії та захисні креми. Обираємо засоби з емолентами (які відновлюють бар‘єр) та компонентами, які притягують вологу.

Жирний/комбінований тип

Обираємо вологопритягуючі компоненти. Добре, якщо крем для обличчя матиме багатий склад активних речовин: А, Е, С, В5, пантенол, олія виноградних кісточок, Ши та оливкова олія. Засоби, які допоможуть врятувати вашу шкіру:

 

Креми: https://yuka.ua/nochnoy-krem-s-gialuronovoy-kislotoy-chernika-i-smorodina-50-ml/ https://yuka.ua/antivozrastnoy-peptidnyy-krem-dlya-litsa-s-tseramidami/

 

Сироватки: https://yuka.ua/antioksidantnayapeptidnaya-syvorotkac-vitaminom-s-i-ferulovoy-kislotoy/ https://yuka.ua/maslo-fluid-olive-squalane-olivkovyy-skvalan/