❔Чи потрібен SPF 70, 80, 100? Як працюють засоби з фактором захисту?

👩🏻Що таке крем із SPF

Креми з SPF - особлива категорія косметичних продуктів, призначених для захисту від ультрафіолету. На нашу шкіру впливають промені двох видів:

1️⃣ UVB
Стимулюють вироблення меланіну, тобто відповідають за засмагу. Вони ж спричиняють сонячні опіки.

2️⃣ UVA
Проникають глибше в тканини, руйнують ДНК клітин, провокують фотостаріння (зморшки, пігментні плями), фотодерматит, можуть спричинити злоякісні новоутворення.

Цифри поруч із абревіатурою SPF (Sun Protection Factor) інформують про рівень захисту лише від UVB-променів, тобто від опіків. Рівень захисту А-променів має іншу індикацію.

☝️SPF 70, 80, 100

Чим вище значення SPF у санскрину, тим краще він захищає від сонця. Чи означає це, що обравши крем із тризначним захисним фактором, можна почуватися в безпеці? Відповідаємо – ні, не можна, і ось чому.

☑️Жоден з існуючих косметичних засобів не дає повного захисту від сонця.

☑️Споживач, слідуючи найпростішій логіці, вважає, що SPF 30 захищає шкіру вдвічі краще, ніж SPF 15, а ступінь SPF 100 вдвічі вищий за SPF 50. Насправді логіка інша.

- SPF 15 блокує 93% UVB-променів.

- SPF 30 - 97%.

- SPF 50 (+) - 98%.

- SPF 100 - 99%.

Як ви бачите, різниця між SPF 15 та сотнею дуже мала.

🌿Натуральні креми з SPF (фізичні)

ВООЗ рекомендує до використання засоби з індексом SPF 15+. Та якщо у вас дуже світла шкіра або ви плануєте перебувати на сонці довгий час, краще обрати санскрін із SPF 50.

💧Денний крем-флюїд
антиоксидантний SPF 15 з малиною
https://yuka.ua/dnevnoy-antioksidantnyy-krem-fluid-spf-7-c-malinoy/