☝️Видиме, хоч і малопомітне до пори, старіння шкіри починається з 25 років. Вона стає менш пружною, не такою еластичною, з'являється відчуття стягнутості, утворюються перші зморшки.

❤️Антивіковий крем для обличчя - це крем, який сприяє уповільненню старіння шкіри та завдяки особливому складу відновлює клітини шкіри, що «зносилися», нівелюючи й нейтралізуючи ознаки вікових змін на обличчі.

❔ На що здатні антивікові креми?

✅ Інтенсивно зволожувати та живити шкіру, утримувати вологу всередині клітин;

✅ Надавати антиоксидантний захист та боротися з вільними радикалами

✅ Захищати від ультрафіолету, запобігаючи появі пігментації;

✅ Зміцнювати овал обличчя, підтягуючи шкіру;

✅ Повертати шкірі тонус, щоб вона була більш щільною та пружною;

✅ Боротися з нерівним тоном і тьмяністю шкіри, повертаючи їй сяйво.

1️⃣ Після 25 років
рекомендуються антивікові засоби з інтенсивною зволожуючою дією (гіалуронова кислота, натуральний зволожуючий фактор) - вони підтримують рівень зволоження шкіри, оптимальний для нормального функціонування та збереження молодості. Також необхідний антиоксидантний захист проти шкідливих факторів довкілля, особливо жителям великих міст.

2️⃣ У 35-45 років
потрібні більш активні засоби з ефектом відновлення, оновлення шкіри, корекції зморшок (високі концентрації вітаміну С і ретинолу, запатентовані комплекси), засоби підвищення пружності шкіри та стимулювання синтезу колагену (наприклад, пептиди).

3️⃣ У віці 45+
варто звернути увагу на посилення сухості шкіри (це пов'язано і з гормональними змінами), тому олії, поживні текстури нерідко стають основою б'юті-рутини для цієї вікової категорії.