👩🏻Улюблений б'юті-продукт більшості жінок – денний крем. Зволожуючий, відновлюючий, антивіковий - варіанти змінюються в залежності від індивідуальних особливостей шкіри. Чому іноді навіть якісний дорогий продукт не працює? Можливо, справа в тому, що ви припускаєтесь помилок у його застосуванні?

✅1. Не достатньо очищена шкіра

Напевно ви знаєте, як очищувати шкіру, але найчастіше простого вмивання водою або навіть пінкою буває недостатньо. Іноді наші пори забиті так глибоко, що це навіть непомітно. 

☑️Суха шкіра

Як правило, тонша за інші види, тому регулярного вмивання вранці й ввечері та застосування пілінгу 1-2 рази на тиждень їй достатньо. Крем добре працюватиме і радуватиме шкіру поживними компонентами.

☑️Жирна та комбінована шкіра
Двічі на тиждень використовуйте детокс-маски на основі саліцилової кислоти, АНА-кислот, водоростей, вугілля чи глини. Вони відлущують омертвілі клітини та глибоко очищають з пір бруд та надлишки шкірного себуму.

✅2. Ви не тонізуєте шкіру

Тонік готує шкіру до нанесення сироватки та крему. Він є своєрідним провідником, що дозволяє активним інгредієнтам у складі сироватки й крему краще всмоктуватися, засвоюватися та ефективніше діяти на шкіру.

Також він завершує процес очищення шкіри. Навіть якщо ви ретельно зняли макіяж за допомогою гідрофільної олії, а потім вмилися пінкою, то на змоченому тоніком ватному диску швидше за все виявите сліди забруднення.

✅3. Терпіння та регулярність

У справі догляду за шкірою правило номер один - послідовність. Не вірте міфам про те, що шкіра здатна «втомитися» або «пересититися», якщо ви використовуватимете один і той же крем. 

Всі експерти сходяться на думці: ефект зволожуючих інгредієнтів крему розкривається повністю приблизно через місяць, молекулам потрібно набагато більше часу. Невидимі оку, але дуже дієві частинки поступово досягають дерми, щоб запустити зсередини такий же повільний апгрейд клітинних механізмів, що сприяє регенерації та  поновленню пружності.

✅4. Ви використовуєте нічний крем за 5 хвилин до сну

Намазатися кремом, і відразу лягти спати, знайомо?

Ну звичайно, на баночці з кремом написано ж — «нічний»! Тільки це зовсім не означає, що відразу після використання засобу потрібно пригорнутися щокою до подушки, витерши його об вашу наволочку. Перш ніж відправитися спати, дайте крему увібратися і подіяти — наносите його мінімум за 40 хвилин до сну.

✅5. Ви наносите занадто багато крему

Нанесення крему товстим шаром говорить про вашу «щедрість» до шкіри і зворушливу турботу про неї. Але повірте, це зайве! Крему потрібно рівно стільки, щоб він покрив поверхню шкіри однорідним шаром.

Не дарма косметологи закликають знімати надлишки засобу серветкою! Якщо вони залишаються на шкірі, змішуючись із секретом шкіри та забрудненнями навколишнього середовища, вони забивають пори й утворюють щільні пробки.