Іноваційна формула - Ліпосомальний ретинол

Ліпосомальна (інкапсульована) форма доставки з поступовим вивільненням, що дозволяє ретинолу проникати в глибокі шари епідермісу. Ця форма одночасно зберігає ефективність активної речовини, забезпечує його дозоване вивільнення, та перешкоджає виникненню фотосенсибілізації під впливом УФ-променів.

Переваги інкапсульованого ретинолу у порівнянні зі звичайною формою:

  • Ефективність: ліпосома з ретинолом здатна проникати глибоко в шкіру і працювати на омолодження та виробітку еластину та власної гіалуронової кислоти. До того ж, ліпосомальна форма дозволяє шкірі краще накопичувати ретиноєву кислоту, ніж чиста ретиноєва кислота.
  • Безпечність: на відміну від чистої ретиноєвої кислоти, не викликає стрес та опік шкіри, не викликає лущення. Можна використовувати влітку.
  • Стабільність: на відміну від звичайного ретинолу, ліпосомальна форма зберігає свою якість та ефективність до 2х років і не змінює свої властивості навіть при підвищенні температури до 45 градусів.

Які проблеми здатні вирішити засоби з інкапсульованним ретинолом:

  • Пігментація та лущення шкіри за рахунок прискорення процесу оновлення клітин шкіри. Як результат: покращення кольору обличчя, освітлення тону шкіри, більш гладка текстура.
  • Дрібні та середні зморшки за рахунок стимуляції фібропластів шкіри, що мають вплив на виробництво еластину, колагену та власної гіалуронової кислоти. Як результат: зменшення кількості та глибини зморшок (особливо носогубні зморшки та «гусячі лапки», підвищення еластичності та пружності шкіри.
  • Акне та постакне, запалення, висипи, виражені пори за рахунок впливу на роботу сальних залоз. Як результат: чиста шкіра без запалень, менш помітні пори.
  • Сухість шкіри - засоби з таким компонентом в складі значно зменшують втрату вологи, перешкоджають появі сухості.