Доглядаючи за шкірою обличчя, багато хто не приділяє належної уваги шкірі навколо очей. А водночас ця ділянка потребує особливого догляду. Вибираючи доглядову косметику, купують засоби для обличчя й помилково наносять їх на всі ділянки, вважаючи крем для шкіри навколо очей чимось на кшталт маркетингового ходу, не більше. Чи так усе насправді, ви зараз і дізнаєтеся.

➡️Чому важливий догляд за шкірою навколо очей?

Шкіра в периорбітальній зоні (вона ж – зона навколо очей) має низку особливостей:

- вона найтонша, найменш щільна і дуже чутлива, плюс з віком ще стоншується;

- через відсутність сальних залоз прискорено втрачає пружність і молодий стан;

- слабо захищена від природи, а відтак має підвищену схильність до зневоднення та розтягування;

- саме на ній, насамперед, проявляються сліди втоми та вікові зміни (темні кола, набряки, зморшки).

Додайте сюди знижуване з роками вироблення колагену, активну міміку, анатомічні та різні індивідуальні особливості – зможете хоч приблизно уявити спектр вразливості зони навколо очей. І питання про актуальність окремого догляду за нею відпаде саме собою.

☝️Крем для обличчя ≠ крем для шкіри навколо очей

Думка, що крем навколо очей – це той самий засіб, що й для обличчя, тільки в меншій упаковці та з більшим цінником - в корені неправильна.

Крем для обличчя розробляється з урахуванням делікатності та ніжності периорбітальної зони. Він має спеціальний склад, а формули засобів для очей, зазвичай, передбачають підвищені концентрації активних інгредієнтів і поживних компонентів.

Так що, якщо ваша мета – комплексний догляд за шкірою повік з максимальною підтримкою її в тонусі, не використовуйте для неї звичайний крем для обличчя. Він може не впоратися з актуальними завданнями. Використовуйте окремий крем для зони навколо очей, який відповідає її особливостям та специфічним потребам.