Оскільки за зиму шкіра стоншується, а її захисні властивості знижуються, то одне з наших головних завдань із настанням весни – забезпечити відновлення, зволоження та заспокоєння епідермісу. Ось кілька популярних активних інгредієнтів, які можуть бути корисними для весняного догляду за шкірою:

✅Гіалуронова кислота

На весні коли шкіра може бути підсушеною від зимового впливу, гіалуронова кислота допоможе зберегти вологу і захистити її від додаткової сухості.

✅Вітамін С:

Цей антиоксидант допоможе боротися зі змінами кольору та текстури шкіри, викликаними впливом сонця, а також підвищить захист шкіри від шкідливих ультрафіолетових променів.

✅Альфа-гідроксикислоти (АНА):

Весною, коли шкіра може бути сухою і тьмяною після зими, АНА кислоти можуть бути корисними для покращення текстури

і тону шкіри.

✅Ліпосомальний ретинол:

Він є формою ретинолу, в якому збережена ефективність ретинолу та зменшений його іритуючий вплив на шкіру. Весною, ліпосомальний ретинол допоможе з сухістю, пігментацією та лущенням шкіри за рахунок прискорення процесу оновлення клітин шкіри.

❔Потрібна консультація?

Ці інгредієнти можуть бути включені в різні види косметики, такі як креми для обличчя, сироватки, маски та очищувачі. Якщо у вас є конкретні питання про ваш тип шкіри та індивідуальні потреби ви можете отримати консультацію написавши нам у Дірект.

https://yuka.ua