"Усі креми однакові, що за 100 грн., що за 1500 грн." Чули таке? 😎

Так, ціна не є остаточним показником якості, але крем за 100 грн. не може містити в собі необхідної, навіть мінімальної кількості активів, щоб дійсно приносити користь і працювати на шкірі.

Я називаю такі засоби "пустишками". 🛑 Зазвичай, це вода, дешеві емоленти, дешеві силікони, ароматизатор та парабенові консерванти. Не повірите, але саме так виглядає склад 90 % кремів на поличках косметичних крамниць (і неважливо, скільки вони коштують). Так, вони дарують ілюзію зволоження чи живлення в момент нанесення саме за рахунок цього синтетичного коктейлю. Але БУТИ і ЗДАВАТИСЯ - зовсім різні речі.

Щоб крем дійсно працював, він має бути АКТИВНИМ. 🚀 Його склад має бути максимально натуральним 🌱(прошу не плутати з масочками з полуниці і сметанки), містити велику кількість активів, що здатні працювати на поверхні і проникати більш глибоко, і при цьому бути безпечним. Він має саме ПРАЦЮВАТИ, а не створювати ілюзію.

❤️ Ми виготовляємо саме таку косметику: максимально насичену активами, без зайвого "сміття", натуральну, безпечну та дієву. Ми знаємо, що жодна мінеральна олія навіть поряд не стоїть з натуральними нерафінованими "живими" 🌱 оліями. Що корисний рослинний силікон, що ми використовуємо в засобах, може коштувати в 15-20 разів дорожче небезпечного синтетичного. Навіть гліцерин у нас рослинний і ми, як і більшість інших натуральних компонентів, веземо його із Франції, незважаючи на його ціну.

🤦 "Нащо платити більше, всі креми однакові" - це те, з чим я категорично не згодна зважаючи на наш 10-річний досвід виробництва. Насправді, наши креми мали б коштувати принаймі в двічі-тричі дорожче, але реалії українського виробника такі, що ти маєш постійно доводити, що наша якість не нижча, а навіть набагато вища за імпортну.

А в цьому році ми знову будемо шукати інноваційні і найдієвіші натуральні активи та вкладатися в розробку нових засобів.

А поки запрошуємо на наш офіційний сайт www.yuka.ua. У нас є, чим пишатися. ✌️❤️