Наша шкіра складається з церамідів більше, ніж на 50 відсотків, тому не дивно, що цей інгредієнт відіграє життєво важливу роль у визначенні зовнішнього вигляду і чутливості шкіри. Розповідаємо, що потрібно знати про цераміди, щоб відтермінувати старіння.

Ретинол і кислоти — інгредієнти, без яких не обходиться антивіковий догляд, але не менш важливі і цераміди, які роблять шкіру гладенькою і пружною. Цераміди добре вивчені і є перевіреним способом, щоб зберегти шкіру зволоженою і здоровою. Ось усе, що необхідно знати, щоб додати цераміди у свою б'юті-рутину.

Що таке цераміди?

Цераміди — це ліпіди або жири, які природним чином присутні у шкірі. Це клей, який скріплює клітини нашої шкіри, створюючи захисний бар'єр, що перешкоджає втраті вологи. Близько 50 відсотків зовнішнього шару шкіри складається з церамідів. Їх воскова природа запобігає втраті вологи, утримуючи її в шкірі.

Цераміди заповнюють прогалини між плитками клітин шкіри, утримуючи їх разом, допомагаючи тим самим утримувати вологу. Якщо церамідів замало, слабшає бар'єрна функція шкіри. Це призводить до сухості, зневоднення, екземи, подразнення і потріскування, акне, почервоніння і підвищеної чутливості.

Цераміди виробляються у шкірі природним чином, проте цей процес слабшає з віком і шкіра стає сухішою. У жінок кількість церамідів помітно знижується після 35 років через зниження рівня естрогену. Витончення шкіри з віком є прямим наслідком нестачі церамідів, що впливає на еластичність шкіри, призводить до появи тонких ліній, особливо навколо очей і на лобі.

Зволожуючі креми з церамідами — це один з найбільш технічно досконалих зволожуючих засобів, доступних сьогодні.