Убтан – це дуже дрібна суміш трав🌾 та глин🥣, яка застосовується для вмивання. Від скрабу убтани відрізняються тим, що часточки в убтані дуже дрібні, наче пудра, вони не травмують шкіру і можуть застосовуватися навіть щоденно.

Що входить до складу Убтану:

🌿 Лікарські трави - основний компонент Убтану. Деякі Убтани виготовляють з традиційних для Індії трав - шикакай, амла, ним, троянда та інші. Практикується також виготовлення Убтану з місцевих трав таких як липа, ромашка, кропива, череда та інші.

🌿 Трави-сапоніни: солодка, шикакай тощо. Присутність таких трав допомогає змивати з обличчя жир, так як вони мають мильні властивості.

🌿 Борошно в складі убтану прилипає до частинок грязі, щоб потім бути змитими разом з ними. В убтанах, найчастіше, використовують нутове (бісан), вівсяне, рисове борошно.

🌿 Глини добре абсорбують жир, забирають зі шкіри надлишок жиру і токсини. Використовують глину Гассул, каолін (білу), зелену, жовту і інші види.

Ми виготовляємо якісні убтани з трав найдрібнішого помолу. З додаванням пребіотиків для підтримання здорового мікробіому шкіри.

100 мл - 225 грн.

2 види:

✅ Для нормальної і сухої шкіри
✅ Для жирної та проблемної шкіри