Таємничий компонент, який все частіше шукають на упаковках косметичних засобів. Сьогодні розповімо, чому пептиди - настільки популярний останнім часом інгредієнт — це не просто маркетинговий хід. І чи дійсно вони працюють?

Пептиди - це білкові молекули, що складаються з амінокислот. Вони як би вибудовують і організовують внутрішні процеси: клітини «розпізнають», що відбувається з епідермісом, і віддають відповідні команди.

Завдяки своїм маленьким розмірам, на відміну від білків, пептиди здатні пройти через роговий шар. Через неушкоджену шкіру пептидам пройти складно, але навіть на здоровій шкірі є тріщини, потертості і т.д. Найпростіший спосіб підвищити проникність шкіри для пептидів - це робити пілінг. Але навіть ретельне вмивання підвищує прониклість пептидів в роговий шар. Якщо застосовуєте косметику з пептидами, додайте в свій догляд гідрофільні олії, пінку (можна з АНА), ензимні пілінги.

Що вміють пептиди?

✅ Відповідають за регенерацію і оновлення клітин на оптимальній для організму швидкості (коли швидкість падає, на шкірі стають помітні перші ознаки старіння).

✅ Зміцнюють колагенові і еластинові волокна, які відповідають за пружність шкіри.

✅ Сприяють розслабленню м'язів, що допомагає затримати утворення зморшок

✅ Допомагають швидше відновитися при запаленнях і подразненнях шкіри, знімають набряки.

✅ Допомагають скоротити прояви куперозу, освітлити пігментацію шкіри.

✅ Підтримують рівний колір обличчя

✅ Стимулюють зростання волосся.

Пептиди відрізняються підвищеною стійкістю до умов навколишнього середовища і стабільністю в складі косметичних продуктів. Якщо у вашій поточній програмі догляду за шкірою чи волоссям ще немає пептидів, задумайтесь про зміну деяких щоденних засобів на ті, котрі містять потужну суміш пептидів, щоб покращити загальний стан шкіри чи волосся.