Якщо ви маєте сумніви, чи варто користуватися масками, наша відповідь - безумовно! Маски для обличчя - це ідеальна та дієва турбота про вашу шкіру. Правильно підібрана маска допоможе очистити, зволожити обличчя, прибрати жирний блиск і зробити розширені пори менш помітними.

Відмінність масок від кремів для обличчя - це висока концентрація дієвих речовин та "точкова" дія. Умовно маски можна поділити на види за призначенням, проте деякі маски можуть бути більш універсальними, поєднуючи декілька функцій.

✅ Зволожуючі маски - призначені для догляду за сухою, зневодненою та чутливою шкірою в разі потреби.

✅ Очищувальні маски - призначені для глибокого очищення шкіри, застосовуються раз в тиждень при сухій і нормальній шкірі, і два рази на тиждень при жирному типі шкіри.

✅ Порозвужуючі і протизапальні маски - в назві явно простежується призначення застосування, використовуються для догляду за жирною шкірою один або два рази на тиждень.

✅ Поживлюючі маски - частіше використовуються для зрілої шкіри обличчя, для будь-яких типів.

✅ Розгладжуючі маски (ліфтінгові, омолоджуючі) - також використовуються для зрілої шкіри і призначені для усунення зморшок.

✅ Заспокійливі маски - застосовуються для чутливої шкіри, рекомендована частота застосування один або два рази на тиждень.

✅ Відбілюючі маски - використовуються для видалення пігментних плям, постакне. Використовуються 1-2 рази в тиждень.

Ваша ідеальна маска чекає на: https://yuka.ua/maski/