Згідно зі визнанням б'юті-користувачів, тонізацією часто нехтують (лінь, брак часу та обізнаності), вважаючи тонік необов'язковим засобом. І дуже помиляються.

Справа в тому, що цей засіб виконує одразу кілька важливих функцій.

❔Навіщо нашій шкірі тонік?

1️⃣Завершує процес очищення шкіри.

Навіть якщо ви ретельно зняли макіяж за допомогою гідрофільної олії, а потім вмилися пінкою, то на змоченому тоніком ватному диску швидше за все ви виявите сліди забруднення.

2️⃣Відновлює рН-баланс шкіри.

Деякі засоби, що очищають, а також жорстка водопровідна вода можуть тимчасово порушити кислотно-лужний баланс шкіри, що, в свою чергу, послаблює її захисні функції і знижує здатність протистояти агресивним факторам навколишнього середовища. Тонік швидко приводить рівень рН в норму.

3️⃣Освіжає шкіру.

Тьмяний колір обличчя, відсутність рум'янцю, сухі ділянки шкіри, навіть розширені пори та запалення – всі ці проблеми тонік якщо не вирішить глобально, то мінімізує точно.

4️⃣Готує шкіру до нанесення сироватки та крему.

Тонік – це своєрідний провідник, що дозволяє активним інгредієнтам у складі сироватки та крему ефективніше діяти на шкіру.

🌿Натуральні тоніки YUKA

Виготовляються на основі квіткових вод (гідролатів) і містять, в залежності від виду, рослинні екстракти, зволожуючі компоненти, фруктові та BHA-кислоти, консерванти натурального походження.

🌱У тоніках YUKA відсутні такі небезпечні компоненти, як спирт, пропіленгліколь, віддушки і силікони.