Крем для обличчя🌿 виділяється серед інших косметичних засобів своєї незамінністю. А адже багато хто не знає, наскільки важливо правильно підібрати тип крему.

Залежно від виду, крем для обличчя повинен виконувати ряд важливих функцій: зволожувати, живити, боротися з дрібними зморшками, робити шкіру більш пружною, заспокоювати, захищати її від шкідливих факторів навколишнього середовища (зокрема, від УФ випромінювання).

Навіть найякісніший крем для обличчя з прекрасним складом не принесе результату, якщо ви використовуєте його неправильно. Крем для обличчя слід наносити на ретельно очищену шкіру (за допомогою м'яких засобів для вмивання - пінок, гелів і гідрофільної олії). Якщо пори на шкірі забиті, активні речовини крему просто не зможуть досягти мети! Не варто ігнорування використання тоніка - він прибирає залишки очищувальних засобів, вирівнює рН шкіри і готує її до нанесення крему, покращуючи вбирання.

💧 Що таке флюїд для обличчя і чим він відрізняється від крему?

Флюїд для обличчя - це легкий крем, за текстурою нагадує гель або косметичне молочко. На відміну від крему, флюїд містить менше олій в складі (або не містить зовсім), і зазвичай легко, а то і моментально усмоктується, залишаючи відчуття свіжості, зволоження або матовості шкірі (в залежності від призначення). Завдяки своїй легкій текстурі, флюїд підходить для догляду за шкірою різних типів, особливо для жирної та комбінованої, і є прекрасною основою під макіяж.