Коензим молодості Q10. 🌿

Коензим Q10 (вітамін Q, убихінон) - це речовина насиченого жовтого-помаранчевого кольору. Цей аниоксидант відіграє важливу роль в утворенні енергії в наших клітинах. Коензим Q10 міститься в нашому тілі, діючи як антиоксидант і захищаючи клітини від передчасного старіння та токсинів. Однак із віком (після 25 років) процес утворення природного коензиму Q10 сповільнюється. Тому важливо використовувати засоби з цим коензимом, щоб шкіра не втрачала еластичності та молодості.

Як жиророзчинна речовина він з легкістю проникає в глибокі шари шкірного покриву, забезпечуючи його життєвою енергією і захищаючи від шкідливого впливу вільних радикалів, які утворюються в ході природних метаболічних процесів.

Cтимулює збільшення вироблення колагенових волокон, еластину і гіалуронової кислоти, тим самим благотворно впливаючи на стан епідермального шару. Підвищує його щільність, еластичність, пружність і зберігає необхідний pH баланс.

Креми для обличчя та сироватки із вмістом коензиму Q10 допомагають відновити шкіру, розгладжуючи її та повертаючи їй свіжість і сяйво. Коензим Q10 підходить для всіх типів шкіри, досить добре переноситься чутливою шкірою, оскільки є природною речовиною для нашого тіла.

В яких засобах від YUKA можна знайти Q10?

✅ Антиоксидантний зволожуючий крем з Q10, пребіотиками та трегалозою - 499 грн. (50 мл).

✅ Денний антиоксидантний крем-флюїд SPF 15 з малиною - 450 грн. (30 мл).