💧Гіалуронова кислота - речовина з чудовими зволожуючими властивостями, частий компонент багатьох косметичних засобів. Її секрет у тому, що вона притягує та захоплює велику кількість рідини – одна її молекула може утримувати до 1000 молекул води. Саме тому гіалуронова кислота вважається одним із найдієвіших інгредієнтів зволожуючих кремів, сироваток та лосьйонів.

У шкірі зосереджена приблизно половина всього обсягу гіалуронової кислоти в організмі. З віком організм виробляє дедалі менше гіалуронової кислоти — і шкіра втрачає здатність самостійно підтримувати необхідний рівень зволоженості.

⬇️Недостатньо зволожена шкіра погано протистоїть несприятливим факторам навколишнього середовища:

- перепаду температур
- забрудненому міському повітрю
- щоденному макіяжу
- сонячним променям

Втрата рідини веде не тільки до сухості шкіри, але і до зниження здатності утримувати форму - тургор і еластичність йдуть, і зневоднена шкіра, що в'яне, починає провисати.

Як активний компонент зволожуючих засобів гіалуронова кислота береже шкіру від трансепідермальної втрати вологи та допомагає підтримувати нормальну роботу її власної гідроліпідної мантії. Цей тонкий водно-жировий прошарок на поверхні епідермісу — своєрідний «щит», за допомогою якого шкіра захищає організм від проникнення всіляких бактерій, вірусів та шкідливих речовин.

При недостатньому зволоженні гідроліпідна плівка стоншується, шкіра стає вразливою і проникною, сухою та лущиться. Для інтенсивного зволоження шкіри підійдуть засоби з гіалуроновою кислотою.

💧Завдяки своїй потужній зволожуючій здатності гіалуронова кислота робить шкіру:

- м'якшою та ніжнішою
- повертає відчуття гладкості
- зменшує дрібні зморшки

Правильно підібраний догляд та застосування засобів з гіалуроновою кислотою допомагають наситити шкіру вологою та повернути їй здоровий та молодший вигляд.

💧Для інтенсивного зволоження шкіри підійдуть натуральні засоби з гіалуроновою кислотою від YUKA.