Зима вже зовсім поряд, тож давайте згадаємо про основні правила догляду за волоссям в період холодів:

✔ Захистить своє волосся від опадів ☂❄.

Тривале перебування на холоді викликає звуження судин та уповільнює доставку поживних речовин до коріння волосся. Контраст кімнатної та вуличної температур і зовсім змушує локони відчувати стрес, тож завжди вдягайте головний убір. Проте постійне тертя про шапку або капюшон створює статичну електрику у волоссі, збільшує вироблення себуму та послаблює захисні властивості волосся. Щоб цього уникнути, віддавайте перевагу натуральним тканинам і, звичайно, завжди застосовуйте кондиціонер для волосся, наприклад, Кондиціонер для волосся "Іланг і Шовк" з фітокератіном.

✔ Зволожуйте та підживлюйте волосся та шкіру голови.

Вітер, мороз і опалення в приміщеннях пересушують волосся. Нехтування заходами зволоження та живлення може призвести до того, що воно почне сильно ламатися, а загальний об’єм значно зменшиться. Для цього найбільше стануть у нагоді «Термоспрей для зволоження, відновлення і захисту волосся» та «Цілюща тепла олія для росту та відновлення волосся».

✔ Регулярно підстригайте волосся.

Відвідуйте перукаря і зістригайте посічені кінчикі - це допоможе уникнути зневоднення волосяних стержнів, запобігає ламкості і дозволить поживним речовинам рівномірніше розподілятися по всій довжині волосся.

✔ Правильно мийте голову.

В холодну пору не радимо мити волосся надто часто. При виборі оптимальної частоти миття враховуйте тип вашого волосся: для жирних - раз на 2-3 дні, а сухі можна мити один раз на тиждень. Застосовуйте для цього лише теплу або прохолодну воду та безсульфатні засоби, наприклад, тверді безсульфатні шампуні від YUKA.

✔ Не виходьте на вулицю з вологим волоссям.

Якщо ви маєте таку можливість, сушить волосся природним шляхом без використання фену. В іншому випадку використовуйте термозахист. Головне правило - не виходити на вулицю з вологим волоссям!