Дезодорант в перекладі означає «продукт, що усуває запах».  Саме в цьому його призначення і для інших цілей він не підходить.

 Особливий склад засобу, що включає спеціальні компоненти, пригнічує життєдіяльність бактерій, які за певних умов активно розмножуються в протоках сальних залоз.  На відміну від антиперспірантів, дезодорант не зменшує відтік зайвої вологи і не блокує потові залози.  Але для людей, які страждають підвищеним утворенням поту, він не підійде.  Зате він відмінно справляється з неприємним запахом без шкоди для нашого організму.

Антиперспірант відрізняється від дезодоранту тим, що блокує дію потових залоз, значно зменшуючи потовиділення.  Роль діючої речовини в антиперспіранти виконують солі алюмінію.  Вважається, що солі алюмінію, натуральні і синтетичні, можуть викликати рак молочної залози.  І хоча незаперечних доказів цього вчені поки не отримали, є дані досліджень про те, що солі алюмінію володіють дією схожим на людський гормон естроген.  А залежність між рівнями гормонів, зокрема естрогену і розвитком раку молочної залози встановлена ​​точно.

Якщо Ви займаєтеся спортом, рекомендуємо користуватися саме дезодорантами, так як вони не впливають на процес потовиділення.  Краще, якщо вони або без запаху, або з легким і ненав'язливим ароматом.  А ось тренування і антиперспірант - речі несумісні: він блокує виділення поту, що сприяє перегріву організму під час активних фізичних навантажень і порушує природний виведення токсинів.

Так що якщо Ви поки не готові перевіряти на собі шкоду солей алюмінію, варто звернути увагу на натуральні дезодоранти, які не містять даних речовин.  Такий дезодорант вже є в нашому асортименті.