☝️Чому виникають пігментні плями?

Появу пігментних плям спричиняє високий рівень меланіну — природнього пігменту, завдяки якому волосся, очі та шкіра мають колір. Надлишок меланіну може бути зумовлений кількома факторами:

1. Гормональний - коли естроген підіймається вище норми, це може спровокувати потемніння великих ділянок шкіри. Ось чому багато жінок помічають появу темних плям на шкірі під час вагітності чи при інших змінах гормонального фону

2. Постзапальна гіперпігментація – після загоєння рани від прища чи укусу комахи

3. "Вікові плями" - цей вид гіперпігментації спровокований сонячним пошкодженням. Часто трапляється, що шкода від сонячних променів, отримана у 20 років, відгукується в 30 чи 40 років. Саме тому потрібно з раннього віку користуватися сонцезахисним кремом

4. Проблеми в шлунково-кишковому тракті. Суворі дієти призводять до дефіциту міді й заліза, що позначається на кольорі обличчя. А жовтуватий відтінок шкіри може говорити про захворювання печінки чи жовчного міхура.

☝️Як позбутися пігментних плям?
Метод виведення пігментних плям залежить від їхнього походження, розміру й інтенсивності забарвлення. У боротьбі з пігментними плямами ефективні спеціальні косметичні засоби від пігментних плям та професійне лікування:

❤️ З пігментними плямами добре впорається інтенсивна сироватка або освітлюючий крем проти пігментних плям, що містить такі компоненти:
- вітамін С в стабільному вигляді
- ферулова кіслота
- ресвератрол
-ніацинамід
- альфа Арбутин
💧Альфа-гідроксикислоти також чудово борються з гіперпігментацією.

✅Обирайте засоби у вигляді сироваток, пінок для вмивання, тоніків, масок та кремів з АНА 🍊(фруктовими кислотами).