Зупинити процес старіння шкіри неможливо, але можна його сповільнити.

Шкіра з віком змінюється, це природний процес. Дерма стає тоншою, втрачає жир й більше не виглядає такою пружною й гладенькою. Якщо ми здорові й добре доглядаємо за собою, зміни відбуваються поступово. Тож як доглядати за шкірою, щоб уповільнити цей процес?

1. Щодня очищайте шкіру, причому це означає не тільки демакіяж. Недостатнє очищення - перше, що призводить до закупорки пір, появі чорних крапок, потовщення шару ороговілих клітин. Якісне очищення - гарантія подовження молодості шкіри. Для цього використовуйте гідрофільні засоби, пінки або убтан.

2. Не травмуйте свою шкіру скрабами і агресивними кислотами. Ставтеся до неї дбайливо і намагайтеся тримати рівень вологості в нормі за допомогою кремів та сироваток. Обов'язково захищайте шкіру від морозу, вітру і сонця спеціальними захисними засобами.

3. Обмежте перебування на сонці, адже сонячне випромінювання - це основний зовнішній чинник, відповідальний за фотостаріння. Теж саме стосується солярію.

4. Зверніть увагу на склад косметики, яку використовуєте. Бо якщо там є сульфати, парабени, силікони, алюміній, ртуть, спирт, то ці хімічні речовини повільно вбивають вашу красоту.

5. Приділяйте увагу шкірі навколо очей. Залишати шкіру навколо очей без зволоження, anti-age догляду та захисту - значить прискорити прояв ознак старіння. Продукти догляду, призначені для ділянок навколо очей, містять додаткові дієві компоненти, наприклад, для корекції темних кіл, зменшення почервоніння і припухлості, яких немає в базовому кремі для обличчя.