1. Зловживання скрабом. Такі засоби фахівці радять використовувати не частіше, ніж два рази на тиждень. Інакше не уникнути пошкоджень шкіри. Або замінили на менш травматичні пілінги (зверніть увагу на наш ензимний пілінг та ензимну пудру для вмивання).

2. Ігнорування засобів для зволоження жирної шкіри. Існує думка, що жирну шкіру зволожувати не потрібно. Однак навіть жирна шкіра страждає від зневоднення внаслідок застосування агресивних засобів для очищення. Тому зволожувальна сироватка просто необхідна (наша Гіалуронова сироватка з Алое Вера та трегалозою - ідеально).

3. Не змивання макіяжу перед сном. Одна з найбільш поширених помилок, яку роблять дівчата. Наша шкіра сильно страждає від бруду, і така невинна звичка може стати причиною не тільки закупорки пір, але і запалення, шкірних захворювань і маси інших загроз (зверніть увагу на наші м'які пінки).

4. Застосування крему для обличчя на ділянках навколо очей. Зона навколо очей потребує до себе особливої уваги. Не дарма для цієї ділянки розроблено безліч спеціальних засобів. Шкіра тут особливо ніжна і тонка. Тож треба обирати спеціальній засіб догляду за цією ділянкою (в нашому асортименті є 2 види крему для ділянок навколо очей).

5. Не змінювати рушники для обличчя. Вологі брудні рушники - це осередок бактерій, навіть якщо вони виглядають чистими. Не варто забувати також про чистоту наволочки. Так як шкіра контактує з нею кожен день протягом довгого часу. Тож змінюйте їх двічі або тричі на тиждень.