ПРОГРАМА ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ ТАРИ

Купуючи нашу продукцію в скляних флаконах, у Вас є можливість повернути нам тару на наступних умовах:

 

1. До повернення приймаються усі види СКЛЯНИХ флаконів (в чистому вигляді) виключно від продукції YUKA з фурнітурою в комплекті.

2. До повернення НЕ приймаються ПЕТ-флакони (від пінок) та тара від інших виробників.

3. Зберіть, будь ласка:

мінімум 10 флаконів або баночок будь-якого (різного) розміру від нашої продукції,

упакуйте їх вдома САМОСТІЙНО у картон або папір (не плівку), складіть в будь-яку ВЖИВАНУ і відповідну за розмірами коробку,

відправте нам Новою Поштою з відділення чи поштомату з оплатою одержувачем за адресою: Боярка, відділення 3. 0983015407, ФОП Чернявський В'ячеслав Валерійович.

В описі вкажіть: оцінка - 500 грн., що відправляєте – тара.

 

За умови дотримання цих вимог ми сплатимо доставку посилки та в якості подяки надішлемо вам бонусний промо-код з розрахунку 1 одиниця тари = 5 грн.

Таким чином, за кожну посилку ви зможете отримати від 50 бонусних гривень і більше. Строк нарахування бонусів - до 5-ти робочих днів з моменту отримання нами посилки з тарою.

 

Зверніть, будь ласка, увагу: ми не компенсуємо оплату Вами додаткового упакування, нових коробок, відправки з адреси кур’єрською доставкою, відправки тари менше 10 одиниць в одній коробці.

 

Також Ви можете самостійно утилізувати всю тару і упаковку від нашої продукції в спеціальні контейнери із сортування відходів.

 

Дякуємо Вам, що підтримуєте наш проект і допомагаєте зробити нашу планету чистіше! ❤️