Правила використання подарункового сертифіката від YUKA.UA


1. «Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право купувати товари з асортименту інтернет-магазину www.yuka.ua на суму, яка відповідає номіналу «подарункового сертифіката», за цінами, які вказані в інтернет-магазині на момент придбання товару.

2. «Подарунковий сертифікат» - це електронний код, який підтверджує платіж у вигляді передоплати за будь-які товари з асортименту магазину натуральної косметики www.yuka.ua, еквівалентний номіналу сертифіката.  «Подарунковий сертифікат» має вигляд графічного зображення, на яке нанесений його неповторний індивідуальний код, що складається з комбінації букв і цифр.

3. «Подарунковий сертифікат» не є іменним.  Право використання «подарункового сертифіката» належить особі, яка його висуває.

4. Термін дії «подарункового сертифіката» вказано на сертифікаті.

5. Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях.  Номінали сертифікатів: 500 гривень і 1000 гривень.

6. «Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повного погашення суми його номіналу, ввівши його код при оформленні замовлення на сайті www.yuka.ua.  Після застосування «подарункового сертифіката» його індивідуальний код анулюється. За одне замовлення можна використати лише один сертифікат.

7. Оформляючи замовлення з використанням сертифіката, покупець повинен ввести номер «подарункового сертифіката» в відповідне вікно на сайті до моменту підтвердження замовлення. Номінал сертифікату проводиться як знижка від загальної суми замовлення.

8. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката».  В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару.

9. Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різниця покупцю не повертається.

10. «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.

11. Подарункові сертифікати не можуть бути використанні в одному замовленні разом з іншими промокодами. 

12. Адміністрація інтернет-магазину YUKA.UA залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифіката».