Кількість
|
Вартість
|
||
|
Тонік з АНА-кислотами 3% і чорницею
Натуральний тонік на основі гідролата чорниці, який забезпечує шкірі максимальний комфорт і повноцінний догляд, ніжне очищення, бездоганно готуючи до нанесення косметичних продуктів.
Тонізація - дуже важлива і невід'ємна частина ритуалу по догляду за шкірою, яка завершує етап очищення.
Навіщо нашій шкірі тонік?
Завершує процес очищення шкіри. Навіть якщо ви ретельно зняли макіяж за допомогою гідрофільного масла, а потім вмивалися пінкою, то на змоченим тоніком ватяному диску швидше за все все одно виявите сліди забруднень. Це означає, що саме тонік закінчує процес очищення після етапів демакіяжу і вмивання.
Відновлює рН-баланс шкіри. Деякі миючі засоби, а також жорстка водопровідна вода можуть тимчасово порушити кислотно-лужний баланс шкіри, що, в свою чергу, послаблює її захисні функції і знижує здатність протистояти агресивним факторам навколишнього середовища. Тонік само швидко призводить рівень рН в норму.
Готує шкіру до нанесення сироватки і крему. Тонік - це своєрідний провідник, що дозволяє активним інгредієнтам в складі сироватки і крему більш ефективно діяти на шкіру
Освіжає шкіру. Тьмяний колір обличчя, відсутність рум'янцю, сухі ділянки шкіри, навіть розширені пори і запалення - всі ці проблеми тонік якщо не вирішить глобально, то мінімізує точно. Щоб отримати підтвердження, проведіть двотижневий експеримент по регулярному використанню тоніка, а краще продовжіть тестування до 28 днів - саме такий термін потрібен організму і шкірі зокрема, щоб сформувати нові «звички».
Спосіб застосування:
- Нанести невелику кількість тоніка на ватяний диск, протерти ним особа.
- Або розпорошити тонік безпосередньо на обличчя. Чи не змивати.
- Використовувати вранці і ввечері після очищення шкіри.
Діючі компоненти:
Рослинні Альфа-гідроксикислоти (АНА-кислоти) в складі - натуральні біологічні речовини, що зустрічаються в цукровій тростині, фруктах, кислому молоці і вини. Використовуються в косметології для забезпечення кращого відлущування. Вони послаблюють зв'язки між лусочками рогового шару епідермісу, прискорюючи природний процес їх відділення.
Чому АНА-кислоти дають такі відчутні результати у боротьбі з проблемами шкіри?
✔️АНА забезпечують відлущуючий ефект, не дратуючи при цьому шкіру. При використанні АНА не потрібно використовувати скраби з метою видалення рогових лусочок.
✔️Обеспечівая відділення лусочок рогового шару, АНА полегшують проникнення в шкіру будь-яких косметичних засобів, підвищуючи їх ефективність.
✔️АНА активізують регенерацію клітин шкіри.
✔️АНА володіють відбілюючим дією.
✔️АНА можна застосовувати при будь-яких типах шкіри.
Протипоказаннями до застосування кислот:
✔️індівідуальна непереносимість;
✔️зависока чутливість шкіри;
✔️свіжі травми шкіри;
✔️герпетічні висипання;
✔️телеангіектазія;
✔️довготривале перебування на сонці.
Склад:
Blueberry (Vaccinium myrtillus) water, Aqua & Vaccinium myrtillus fruit extract & Saccharum officinarum extract & Citrus aurantium dulcis fruit extract & Citrus limon fruit extract & Acer saccharum extract, Glycerin, Panthenol, Sorbitol, Hamamelis virginiana (witchhazel) leaf extract), Lecitin, Pentylene glycol, Xanthan gum, Tocopherol acetate, Glyceril linoleate, Diatomaceous earth, Betaine, Vaccinium myrtillus (Вlueberry) fruit extract, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid.
Об'єм: 100 мл
Компоненти з сертифікатом Ecocert, Франція.
Не містить спирт, ПЕГ, силіконів, парабенів, штучних барвників, ароматизаторів і синтетичних добавок.
Термін придатності: 9 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Умови зберігання: при температурі від +5 до +25 ° C, не допускається зберігання під безпосереднім впливом сонячного світла і опалювальних приладів.
Увага! Можлива індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу.