|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Гідрофільна олія для очищення нормальної та комбінованої шкіри
Гідрофільна олія для щоденного очищення шкіри обличчя, розроблена для нормального та комбінованого типу. Засіб ефективно розчиняє макіяж, сонцезахисні засоби та забруднення, не порушуючи природний гідроліпідний баланс шкіри.
Формула на основі рослинних олій та CO₂-екстрактів очищує пори, підтримує зволоження та сприяє вирівнюванню тону шкіри. Після контакту з водою олія перетворюється на молочну емульсію, легко змивається та не залишає жирної плівки.
Що робить засіб:
Делікатно розчиняє макіяж і щоденні забруднення.
Очищує пори без пересушування шкіри.
Підтримує баланс зволоження.
Зменшує почервоніння та дискомфорт.
Підходить для щоденного використання.
Активні компоненти:
Олія авокадо — підтримує еластичність шкіри, сприяє відновленню та зміцненню захисного бар’єра.
Олія абрикосових кісточок — пом’якшує шкіру, має заспокійливі властивості та підтримує рівень зволоження.
Олія солодкого мигдалю — живить шкіру, покращує її тонус і запобігає відчуттю стягнутості.
Олія обліпихи — сприяє регенерації, зменшує прояви запалення та підтримує рівний тон шкіри.
Провітамін B5 (пантенол) — заспокоює, зменшує подразнення та підтримує відновлення шкіри.
CO₂-екстракти алое вера, ехінацеї та огірка — тонізують, підтримують баланс шкіри та сприяють звуженню пор.
Ефірні олії апельсина та грейпфрута — освіжають, покращують зовнішній вигляд шкіри та надають легкий аромат.
Як використовувати:
Перед використанням ретельно збовтати флакон. Нанести засіб сухими руками на суху шкіру обличчя, масажувати до розчинення макіяжу та забруднень. Додати невелику кількість води, емульгувати до утворення молочка та змити водою. Продовжити очищення пінкою або убтаном.
Склад (INCI):
Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Cocoate, Persea Gratissima (Avocado) Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Seed Oil, Glycerin, Panthenol, CO₂ Aloe Barbadensis Leaf Extract, CO₂ Echinacea Purpurea Extract, CO₂ Cucumis Sativa (Cucumber) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Citrus Sinensis (Bitter Orange) Essential Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Essential Oil, Tocopheryl Acetate.
Об'єм: 125 мл
Компоненти з сертифікатом Ecocert, Франція.
Не містить ПЕГ, силіконів, парабенів, штучних барвників, ароматизаторів і синтетичних добавок.
Термін придатності: 12 місяців від дати виготовлення. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Умови зберігання: при температурі від +5 до +25 ° C, не допускається зберігання під безпосереднім впливом сонячного світла і опалювальних приладів.
Увага! Можлива індивідуальна непереносимість компонентів, що входять до складу.

