Якісне очищення шкіри обличчя - найважливіша складова чудової зовнішності і здорової шкіри. Тому YUKA пропонує Вам 2-х етапну універсальну схему очищення, яка підійде для будь-якого віку і типу шкіри:

1. Гідрофільна олія - виконує функцію демакіяжу, а також глибокого очищає пори від шкірного себума, лусочок епітелію, пилу, бруду і сонцезахисних фільтрів.

2. Пінка для очищення - доочищує шкіру, при цьому не зневоднює і не пошкоджує її. Альтернативою пінці може виступати Убтан.

Що таке гідрофильна олія?

Це один з варіантів засобу очищення для шкіри. Гідрофільною олією можна знімати макіяж або просто використовувати її для вмивання, щоб видалити з шкіри не тільки поверхневі, але і глибокі забруднення. Особливість гідрофільних олій - в здатності вступати у взаємодію з водою. На відміну від звичайних олій, гидрофільна не відштовхує вологу, а змішується з нею і утворює ніжну емульсію.

Як користуватися гідрофільною олією:

Інтенсивно збовтайте флакон з олією! Гідрофільну олію завжди наносять на суху шкіру обличчя сухими руками по масажних лініях. Потім змочіть руки і продовжите масаж до тих пір, поки вся олія не придбає текстуру емульсії.

Змийте залишки емульсії водою.

Перейдіть до наступного етапу очищення: умивання пінкою або убтаном.

💚 Натуральні засоби для очищення: https://yuka.ua/ochishchenie/