Типи шкіри та особливості догляду за ними.

Існує п'ять основних типів шкіри: суха, чутлива, нормальна, комбінована і жирна. Кожен тип має свої характеристики і вимагає свого особливого догляду, який досить сильно відрізняється один від одного.

Суха шкіра:

🟢 має маленькі пори;

🟢 матовий (тьмяний) відтінок;

🟢 характеризується зниженим вмістом жиру.

Зморшки на сухій шкірі, особливо навколо очей, утворюються рано, вже після 25 років. У молодості вона виглядає добре – персикові щоки, відсутність жирного блиску, вугрів і прищиків. Але також вона має і свої недоліки. На ній легко з’являються дрібні зморшки і глибокі складки. Вона болісно реагує на умивання водою з милом, з’являється відчуття стягнутості. При холоді і вітрі може виникнути почервоніння і лущення.

Якщо у Вас суха шкіра, забудьте про промислові засоби з вмістом сульфатів, тому що вони ще більше сушать шкіру. Використовуєте м'які засоби для очищення: гідрофільну олію, пінку, молочко, міцелярну воду. Ні в якому разі не використовуйте засоби, що містять спирт.

Після очищення не забувайте застосовувати зволожуючі нічний або денний крем. Краще відмовитись від використання важких і жирних кремів, шкіра до них швидко звикає і починає ще гірше виробляти власний себум. Надайте перевагу легким засобам, а також зволожуючим сироватками.