Натуральні, безпечні та дієві дезодоранти.

Фарнезол (farnesol) - натуральна речовина з ніжним ароматом, яку отримують в процесі ректифікації квіткових ефірних масел.

Фарнезол - природний компонент шкіри, він контролює і регулює виробництво жиру і секрецію шкіри. Пом'якшує шкіру, надає еластичність і гладкість, має здатність зв'язуватися з водою. Фарнезол володіє досить високою біологічною активністю і навіть має деякі властивості феромонів.

Ефективно пригнічує і блокує активність багатьох грибків і бактерій, таких як Propionibacterium acnes, Staphylococus epidermis, Staphylococus aureus. Завдяки своєму антибактеріальній дії, особливо щодо золотистого стафілокока, успішно використовується в засобах проти акне і шкірних запалень.

Здатність фарнезола порушувати діяльність бактерій, що розкладають частинки людського поту, привела в захват виробників дезодоруючої косметики, оскільки він не пригнічує потовиділення. Запобігає появі бактерій, відповідальних за розкладання поту і неприємного запаху, без порушення природної мікрофлори шкіри. Тому є ідеальним компонентом у виробництві натуральних дезодорантів.

👉Де шукати?

Дезодорант з пребіотиком "Orange Blossom": https://yuka.ua/dezodorant-s-prebiotikom-orange-blossom/