Якщо Ви з нами нещодавно - давайте знайомитись! ❤️

YUKA - це взагалі про що? По-перше, це про натуральність та безпечність. Ми зібрали з усього світу найкращі органічні олії, рослинні екстракти, морські водорості, ароматні квіткові води, глини та пудри квітів, щоб отримати надзвичайно чисті і натуральні формули, що не шкодять здоров’ю та навколишньому середовищу. Щоб краще зберегти натуральність наших засобів, ми відмовились від використання ПЕТ, а майже вся наша продукція представлена у скляних флаконах та картонних упаковках. В наших формулах ви не знайдете ПЕГ, силіконів, парабенів, синтетичних ароматизаторів, барвників та спирту. Ми не завдали шкоди жодній тваринці і виступаємо категорично проти будь-яких дослідів на тваринах.

По-друге, це про ефективність. Майже 80 % наших клієнтів - постійні, і навіть ті, що лишали нас ненадовго в пошуках кращого, з часом поверталися. Тому що ми не даємо порожніх обіцянок, наші формули дійсно працюють, допомагаючи зберегти здоров’я і красу шкіри та волосся, продовжуючи їхню молодість. Більшість наших засобів містять інноваційні антиоксидантні та потужні зволожуючі компоненти натурального походження, що гарантує високу ефективність та довготривалу дію.

А по-третє, YUKA - це про якість, досвід і репутацію. Це про те, що в Україні можна створювати якісний продукт! Повірте, наша країна багата на талановитих і закоханих у свою справу людей, що вміють і можуть формувати надзвичайну якість продукції.